Homeopátiás segélyvonal

1996-óta, az Egyesület orvosai, hétvégeken és ünnepnapokon, telefonos tanácsadás formájában nyújtanak segítséget.

Az ügyeletes orvost - az alábbi táblázatban - a neve mellett, csak az adott ügyeleti napon megjelenő telefonszámon, 9:00-14:00 óra között érhetik el.

Ügyeletes homeopata

Jelenleg nincs ügyeleti idő.

Ügyeletes homeopaták a következő hétvégékre

Soós Beáta, Dr.

B
Saturday, July 27, 2019 - 09:00 to 14:00

Jelencsics Réka Dalma, Dr.

ECH+LP
Sunday, July 28, 2019 - 09:00 to 14:00

Kovács Gabriella, Dr.

ECH+L
Saturday, August 3, 2019 - 09:00 to 14:00

Wéber Katalin, Dr.

ECH+L
Sunday, August 4, 2019 - 09:00 to 14:00

File Emilia, Dr.

L
Saturday, August 10, 2019 - 09:00 to 14:00

Horti Ilona, Dr.

ECH+L
Sunday, August 11, 2019 - 09:00 to 14:00

Soós Beáta, Dr.

B
Saturday, August 17, 2019 - 09:00 to 14:00

Velancsics Magdolna, Dr.

B
Sunday, August 18, 2019 - 09:00 to 14:00

Wéber Katalin, Dr.

ECH+L
Monday, August 19, 2019 - 09:00 to 14:00

Zelcsényi J., Dr.


Tuesday, August 20, 2019 - 09:00 to 14:00

Székely Izabella, Dr.

ECH, LP
Saturday, August 24, 2019 - 09:00 to 14:00

Horti Ilona, Dr.

ECH+L
Sunday, August 25, 2019 - 09:00 to 14:00

Jelencsics Réka Dalma, Dr.

ECH+LP
Saturday, August 31, 2019 - 09:00 to 14:00

Velancsics Magdolna, Dr.

B
Sunday, September 1, 2019 - 09:00 to 14:00

Kovács Gabriella, Dr.

ECH+L
Saturday, September 7, 2019 - 09:00 to 14:00

Horti Ilona, Dr.

ECH+L
Sunday, September 8, 2019 - 09:00 to 14:00

Sík Ildikó, Dr.

ECH+L
Saturday, September 14, 2019 - 09:00 to 14:00

Soós Beáta, Dr.

B
Sunday, September 15, 2019 - 09:00 to 14:00

Kovács Gabriella, Dr.

ECH+L
Saturday, September 21, 2019 - 09:00 to 14:00

Wéber Katalin, Dr.

ECH+L
Sunday, September 22, 2019 - 09:00 to 14:00

Székely Izabella, Dr.

ECH, LP
Saturday, September 28, 2019 - 09:00 to 14:00

Velancsics Magdolna, Dr.

B
Sunday, September 29, 2019 - 09:00 to 14:00

A homeopata.hu oldalain található információk, szolgáltatások nem helyettesíthetik szakember véleményét, ezért kérjük, minden esetben forduljon homeopátiás képzettséggel rendelkező orvoshoz, gyógyszerészhez!

A homeopátiás készítmények hatásossága a hagyományos (allopátiás) gyógyszerekéhez hasonló klinikai vizsgálatokkal általánosan nem igazolt.

A homeopátiás gyógyszer szedése nem helyettesíti az orvossal történő konzultációt, a diagnózis megállapítását és a javasolt egészséges életmódot. A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét! Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét, ha a tünetei az Ön kezelőorvosa vagy gyógyszerésze által megadott időn belül nem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak.

Az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő (NEA-UN-18-M-0648) ebben az évben az MHOE működésének támogatása - 2018. című pályázati program keretében egyesületünket támogatásban részesítette.