Homeopátiás segélyvonal

1996-óta, az Egyesület orvosai, hétvégeken és ünnepnapokon, telefonos tanácsadás formájában nyújtanak segítséget.

Az ügyeletes orvost - az alábbi táblázatban - a neve mellett, csak az adott ügyeleti napon megjelenő telefonszámon, 9:00-14:00 óra között érhetik el.

Ügyeletes homeopata

Horti Ilona, Dr.

ECH+L
Saturday, January 25, 2020 - 09:00 to 14:00
Telefon: +36 30 200 7303

Ügyeletes homeopaták a következő hétvégékre

Horti Ilona, Dr.

ECH+L
Sunday, January 26, 2020 - 09:00 to 14:00

Sík Ildikó, Dr.

ECH+L
Saturday, February 1, 2020 - 09:00 to 14:00

Székely Izabella, Dr.

ECH, LP
Sunday, February 2, 2020 - 09:00 to 14:00

Wéber Katalin, Dr.

ECH+L
Saturday, February 8, 2020 - 09:00 to 14:00

Jelencsics Réka Dalma, Dr.

ECH+LP
Sunday, February 9, 2020 - 09:00 to 14:00

Kovács Gabriella, Dr.

ECH+L
Saturday, February 15, 2020 - 09:00 to 14:00

Velancsics Magdolna, Dr.

B
Sunday, February 16, 2020 - 09:00 to 14:00

Soós Beáta, Dr.

B
Saturday, February 22, 2020 - 09:00 to 14:00

Székely Izabella, Dr.

ECH, LP
Sunday, February 23, 2020 - 09:00 to 14:00

Sík Ildikó, Dr.

ECH+L
Saturday, February 29, 2020 - 09:00 to 14:00

Jelencsics Réka Dalma, Dr.

ECH+LP
Sunday, March 1, 2020 - 09:00 to 14:00

Kovács Gabriella, Dr.

ECH+L
Saturday, March 7, 2020 - 09:00 to 14:00

Horti Ilona, Dr.

ECH+L
Sunday, March 8, 2020 - 09:00 to 14:00

Soós Beáta, Dr.

B
Saturday, March 14, 2020 - 09:00 to 14:00

Székely Izabella, Dr.

ECH, LP
Sunday, March 15, 2020 - 09:00 to 14:00

Wéber Katalin, Dr.

ECH+L
Saturday, March 21, 2020 - 09:00 to 14:00

Velancsics Magdolna, Dr.

B
Saturday, March 28, 2020 - 09:00 to 14:00

Velancsics Magdolna, Dr.

B
Sunday, March 29, 2020 - 09:00 to 14:00

A homeopata.hu oldalain található információk, szolgáltatások nem helyettesíthetik szakember véleményét, ezért kérjük, minden esetben forduljon homeopátiás képzettséggel rendelkező orvoshoz, gyógyszerészhez!

A homeopátiás készítmények hatásossága a hagyományos (allopátiás) gyógyszerekéhez hasonló klinikai vizsgálatokkal általánosan nem igazolt.

A homeopátiás gyógyszer szedése nem helyettesíti az orvossal történő konzultációt, a diagnózis megállapítását és a javasolt egészséges életmódot. A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét! Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét, ha a tünetei az Ön kezelőorvosa vagy gyógyszerésze által megadott időn belül nem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak.